پیام ریاست محترم دانشگاه به مناسبت هفته دفاع مقدس

 
کد خبر: 16279    1397/06/31

فرارسيدن 31 شهريورماه و آغاز هفته دفاع مقدس بهانه اي است براي تعظيم و بزرگداشت جوانان مؤمن و برومندي كه با خلق مقاومتي كم نظير، اوراقي زرين بر كتاب افتخارات اين كهن بوم و بر افزودند. دوران هشت ساله دفاع مقدس، هنگامه اتحاد و همبستگي مردم ايران در دفاع از مرزهاي كشور اسلامي بود كه با ايستادگي مثال زدني آنها جاودانه شد.

امروز اگر سخن از اقتدار ايران و تآثير گذاري آن در معادلات جهاني است، همه مرهون حماسه و فداكاري هاي كساني است كه مظلومانه ولي سربلند، در برابر همه ابرقدرت ها از استقلال كشور و تماميت ارضي آن دفاع كرده و تحت رهبري هاي امام راحل (ره) دست رد بر سينه متجاوزان زدند. مردان و زنان آن روزگار با تدبير و توكل وظيفه خود را به خوبي انجام داده و از پسِ آن امتحانات سخت، سربلند بيرون آمدند. امروز نيز لازم است با عرضه الگويي جامع از دفاع مقدس، ساختار اقتصادي، اجتماعي و فرهنگي كشور را از آسيب ها حفظ كرد و اصلاح نمود. در اين ميان، نقش اساتيد عالم و دلسوز و دانشجويان تلاشگر از ساير اقشار برجسته تر و مسؤوليت آنها از سايرين خطيرتر است. اكنون هر گونه تلاش انديشه ورزانه و فن آورانه براي اعتلاي نام ايران، خود دفاع مقدسي عظيم است كه مركز ثقل آن دانشگاه هاي كشور مي باشد.

اينجانب ضمن گراميداشت هفته دفاع مقدس، ياد و خاطره از خودگذشتگي هاي همه رزمندگان، جانبازان و آزادگان هشت سال دفاع مقدس را گرامي داشته و از خداوند بزرگ، موفقيت و بهروزي همگان را خواستارم 

ایمیل:
تصویر امنیتی:
 Security code

هیچ نظری برای این خبر نمایش داده نشده است.
 
همدان، چهارباغ شهید مصطفی احمدی روشن، دانشگاه بوعلی سینا    
 
کد پستی: 38695-65178
تلفن: 10-38381601-81-98+
فکس: 38380663-81-98+
       

پیاده سازی و اجرا توسط شرکت شبکه فراپیوند