اختتامیه مجازی دهه سرآمدی با پیام معاون محترم آموزشی و معرفی سرآمدان آموزشی دانشگاه

اختتامیه مجازی دهه سرآمدی با پیام معاون محترم آموزشی و معرفی سرآمدان آموزشی دانشگاه


تاریخ انتشار : Publish : نسخه قابل چاپ Print

اختتامیه مجازی دهه سرآمدی که به صورت زنده از کانال رسمی آپارات و صفحه اینستاگرام دانشگاه بوعلی سینا پخش شد، با سخنرانی دکتر یعقوب محمدی فر، حجت الاسلام والمسلمین عباسی و دکتر ساری خانی و معرفی سرآمدان آموزشی دانشگاه برگزار گردید. 
 
 
به همین مناسبت دکتر حسن ساری خانی، معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه بوعلی‌سینا، در پیامی  با اساتید سخن گفت.
 
همکاران ارجمند، اعضای هیات علمی و مدرسین محترم دانشگاه بوعلی سینا
 
با سلام و احترام
دهه سرآمدی آموزش، روز معلم و استاد فرصت مناسبی را ایجاد کرد تا به واسطه آن از تمامی عزیزان عرصه تعلیم و تربیت یادی کنیم و هر چند در گفتار از زحمات عزیزان تشکر و قدردانی نماییم. بی‌شک شکوفایی و بالندگی جامعه در گروه همت والای شما تلاش‌گران عرصه تعلیم و تربیت قرار دارد. با کمال افتخار دهه سرآمدی آموزش و روز استاد را به تمامی تلاش‌گران عرصه تعلیم و تربیت و استادان فرهیخته و فرهنگ‌آفرین دانشگاه تبریک عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای شما بزرگواران سلامتی، نشاط و توفیق روزافزون آرزومندم. 
دهه سرآمدی آموزش در اردیبهشت 1399 شرایط متفاوتی را نسبت به سال‌های پیش رقم زد. شرایط اضطراری به خاطر بیماری کووید 19 نشان داد که آموزش همیشه و در همه حال در کالبد دانشگاه جاری است حتی اگر شرایط حضور پرنشاط دانشجویان در محیط گرم و صمیمی دانشگاه وجود نداشته باشد. طرحی نو از آموزش در دانشگاه بوعلی سینا همگام با دیگر دانشگاه‌های کشور آغاز گردید و با تلاش‌های بی‌وقفه و همت بلند همکاران ارجمند در هفته‌های گذشته ادامه یافت. راهبرد دانشگاه در آینده تقویت و استفاده از تجربیات آموزش‌های الکترونیکی در کنار آموزش‌های حضوری خواهد بود. 
در پایان نیز جا دارد از همکارانمان در عرصه تعلیم و تربیت، زنده‌یادان دکتر سید مرتضی هزاوئی و دکتر عبدالله عطایی یاد کنیم که سال‌های سال در ارتقای جایگاه دانش و دانشگاه نقش بسزایی داشته‌اند. روحشان شاد و یادشان گرامی باد.
حسن ساری‌خانی
معان آموزشی و تحصیلات تکمیلی
آدرس کوتاه :