تفاهم نامه بیمه آتش سوزی مابین دانشگاه بوعلی سینا و شرکت بیمه نوین جهت منازل مسکونی پرسنل دانشگاه

تفاهم نامه بیمه آتش سوزی مابین دانشگاه بوعلی سینا و شرکت بیمه نوین جهت منازل مسکونی پرسنل دانشگاه


تاریخ انتشار : Publish : نسخه قابل چاپ Print

انعقاد تفاهم نامه بیمه آتش سوزی فی مابین دانشگاه بوعلی سینا و شرکت بیمه نوین برای منازل مسکونی پرسنل دانشگاه با 50درصد تخفیف و بازپرداخت حق بیمه در 5 قسط از حقوق ماهانه

با عنایت به انعقاد تفاهم نامه بیمه آتش سوزی فی مابین دانشگاه بوعلی سینا و شرکت بیمه نوین برای منازل مسکونی پرسنل دانشگاه بدینوسیله به اطلاع می رساند بیمه نامه مذکور با 50درصد تخفیف و بازپرداخت حق بیمه در 5 قسط از حقوق ماهانه و برای همکاران محترم هیات علمی و کارمند اعم از رسمی، پیمانی و قراردادی و بازنشستگان رسمی و مبلغ حق بیمه 1.170.000ریال قابل صدور خواهد بود.

لازم به ذکر است این تفاهم نامه با ارزش اعیانی ساختمان برای هر واحد 2.500.000.000ریال و ارزش اثاثیه برای هر واحد 1.500.000.000ریال می باشد.

همچنین در صورت نیاز به افزایش سرمایه(ساختمان و اثاثیه) منازل، همکاران محترم می توانند پس از صدور بیمه نامه اولیه جهت دریافت الحاقیه افزایشی به دفتر بیمه نوین واقع در دانشگاه و یا بیمه نوین سرپرستی استان واقع در خیابان شکریه مراجعه و نسبت به صدور بیمه نامه اقدام نمایند. (در صورت بالاتر بودن ارزش سرمایه الحاقیه افزایشی ضروری می باشد)

روز و ساعت مراجعه و تکمیل فرم:

از روز دوشنبه مورخ27/03/1398 لغایت 03/04/1398

ساعت 14 الی 16 دفتر بیمه دانشگاه- آقای ربیعی

آدرس کوتاه :