دکتر یعقوب محمدی‌فر، چهل و دومین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران را تبریک گفت

دکتر یعقوب محمدی‌فر، چهل و دومین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران را تبریک گفت


تاریخ انتشار : Publish : نسخه قابل چاپ Print

(إِنَّ الَّذِینَ قَالُوا رَبُّنَا اللَّهُ ثُمَّ اسْتَقَامُوا تَتَنَزَّلُ عَلَیْهِمُ الْمَلَائِکَةُ أَلَّا تَخَافُوا وَلَا تَحْزَنُوا وَأَبْشِرُوا بِالْجَنَّةِ الَّتِی کُنتُمْ تُوعَدُونَ).

 

 

 

(إِنَّ الَّذِینَ قَالُوا رَبُّنَا اللَّهُ ثُمَّ اسْتَقَامُوا تَتَنَزَّلُ عَلَیْهِمُ الْمَلَائِکَةُ أَلَّا تَخَافُوا وَلَا تَحْزَنُوا وَأَبْشِرُوا بِالْجَنَّةِ الَّتِی کُنتُمْ تُوعَدُونَ)

 

بیست و دوم بهمن‌ماه، سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران، آغاز یک نقطۀ عطف تاریخی برای مردمان آزادی‌خواهی است که با گام‌های استوار و با استعانت از رهنمودهای، امام خمینی(ره)، برگ‌های زرّینی را در کتاب پرشکوه ایران بزرگ، رقم زدند.  رخدادِ اعجاب‌آورِ انقلاب اسلامی ایران، بی‌هیچ تردید، همانند معجزه‌ای الهی بود که در یکی از حساس‌ترین نقطه‌های تاریخ زندگانی بشر و به دست یکی از بزرگ‌ترین آزادمردان و مصلحانِ زمان، به فرجام رسید و چشم تمام اندیشمندان و متفکران را به خود خیره ساخت و برای ملت‌های ستمدیده و مظلوم، چراغ امیدی شد در کورسوی نابرابری‌ها و بی‌عدالتی‌های جهان.

اینک که در آستانۀ طلوع فجر دیگری از انقلاب اسلامی هستیم و البته بیماری همه‌گیر و منحوس کرونا همۀ دوستدارن و رهروان آرمان‌های امام و انقلاب را از حضور حماسی در یوم‌الله بیست و دوم بهمن محروم کرده است، یاران و عاشقانِ انقلاب با حضور در راه‌پیمایی بزرگِ قلب‌ها و اندیشه‌ها و اراده‌های استوار و محکم و با چراغ راه قرار دادن بیانات رهبر معظم انقلاب(مدّ ظله‌العالی) در این روز مقدس، حضوری راستین و روشن به عمل خواهند آورد.

اینجانب به نمایندگی از جامعۀ دانشگاهیان دانشگاه بوعلی‌سینا، سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را به استادان گرامی، کارکنان دانشگاه و دانشجویان فهیم و فرهیختۀ دانشگاه بوعلی سینا و آحاد مردم کشورمان تبریک عرض می‌نمایم و نیک می‌دانم آینده‌هایی روشن در جهت تحقق اهداف این انقلاب و اعتلای ایران اسلامی، در انتظار سرزمین مقدس ایران خواهد بود. عزّت، اقتدار و سربلندی این مرز و بوم را از پیشگاه خداوند منّان آرزومندم.

دکتر یعقوب محمدی‌فر

 

آدرس کوتاه :