رئیس دانشگاه بوعلی‌سینا روز خبرنگار را تبریک گفت

رئیس دانشگاه بوعلی‌سینا روز خبرنگار را تبریک گفت


تاریخ انتشار : Publish : نسخه قابل چاپ Print

دکتر یعقوب محمدی‌فر رئیس دانشگاه بوعلی‌سینا، در پیامی، روز خبرنگار را تبریک گفت

 

بسمه‌ تعالی
با حمد و سپاس به درگاه خدای متعال و با درود بر پیامبر خاتم و خاندان پاک و مطهرش

 

در دنیای امروز بیش از آنکه نبردهای نظامی سرنوشت ملت‌ها را تعیین نماید، نبرد روایت‌هاست که جبهه‌ای را پیروز و جبهه دیگری را به شکست می‌رساند.

روایت‌ها می‌تواند همت و تلاش ملتی را تقویت و یا تضعیف نماید. می‌تواند چشم‌اندازها، اهداف و مسیر یک ملت را به درستی نشان دهد و یا بکلی منحرف نماید. در جنگ اراده‌ها می‌تواند، اراده سیاست‌گذاران و مجریان را عزم بخشد و یا سست نماید.

کشور عزیز ما ایران و نظام مقدس جمهوری اسلامی، در سالیان متمادی گذشته با هجمه سنگین رسانه‌های دست‌نشانده زر، زور و قدرت مواجه بوده است و هر روز بر حجم این تهاجم افزوده می‌شود. رسانه‌هایی که با وارونه جلوه دادن وقایع و حقایق، مسائل و اولویت‌های مهم کشور را تغییر می‌دهند و راه رسیدن به پیشرفت و تعالی را در الگوسازی‌های غلط دنبال می‌نمایند، و جورچین جریان تحریف را در به ثمر رسیدن جریان تحریم تکمیل می‌نمایند.

رسانه‌های حق مدار در برابر این هجمه سنگین وظایف بسیار خطیری بر عهده دارند و می‌توانند با قلم‌های راستین‌شان و لحظه‌نگاری‌های واقع‌گرایانه‌شان، نبرد روایت‌ها را به نفع جبهه حق تغییر دهند.

خبرنگاران، تحلیل‌گران و همه رسانه‌های دلسوز و دغدغه‌مند کشور عزیزمان تاکنون در جبهه فتنه‌انگیز تحریف وقایع، نقش خود را به خوبی ایفا نموده‌اند و شهدایی همچون شهید محمود صارمی، عزیز الله امیریان، علیرضا افشار، محسن خزایی و دیگر شهدا و مجاهدان عرصه رسانه، گواه این مدعا هستند.

از این رو، مقارن با عید الله اکبر، عید ولایت و امامت، عید سعید غدیر خم، این روز و روز خبرنگار را به تمامی اهالی رسانه و خبر، تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم و از خداوند منان توفیق روزافزون برای همگان مسالت دارم.

 

آدرس کوتاه :