رئیس دانشگاه بوعلی‌سینا عید سعید فطر را تبریک گفت

رئیس دانشگاه بوعلی‌سینا عید سعید فطر را تبریک گفت


تاریخ انتشار : Publish : نسخه قابل چاپ Print

بی تردید در این روزهای آسمانی و مبارک، مهربانی و دوستی و انفاق در سایۀ همدلی و ایثار، خیرات و ثمرات بسیار خواهد داشت و برکات عید سعید فطر را برای موحدان راستین اسلام، تکثیر خواهد کرد.

 

به نام خدا

 

 

(اللَّهُ أَکْبَرُ اللَّهُ أَکْبَرُ لا إِلَهَ إِلا اللَّهُ وَ اللَّهُ أَکْبَرُ اللهُ أَکْبَرُ وَلِلَّهِ الْحَمْدُ الْحَمْدُلِلَّهِ عَلَی مَا هَدَانَا وَلَهُ الشُّکْرُ عَلَی مَا أَوْلانَا)


ماه مبارک رمضان، ماه شب‌های نورانی قدر و نزول قرآن، ماه شهادت مولایمان امیر مومنان علی(ع)؛ ماه استجابت دعای سحرگاهان و ماه ربّناهای عاشقانۀ مومنان و ماه گشایش ابواب رحمت الهی به روی جهانیان به پایان رسید. خداوند بزرگ را شکر می‌گوییم که امسال نیز در این ماه پر خیر و برکت، توفیق بندگی و عبودیت خالصانۀ خویش را بر ما بندگان ارزانی داشت تا با استعانت از برکات بی‌شمار ماه نزول قرآن، توشه‌ای از تقوا برگیریم و در مسیر روشن اسلام، روح و جانمان را صیقل دهیم و به شکرانۀ این توفیقات الهی به استقبال عید سعید فطر برویم. بی تردید در این روزهای آسمانی و مبارک، مهربانی و دوستی و انفاق در سایۀ همدلی و ایثار، خیرات و ثمرات بسیار خواهد داشت و برکات عید سعید فطر را برای موحدان راستین اسلام، تکثیر خواهد کرد.

اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه مومنان روزه‌دار در این ماه مبارک، حلول هلال ماه شوال و فرا رسیدن عید سعید فطر را  به آحاد مسلمانان جهان، دانشگاهیان محترم دانشگاه بوعلی‌سینا خصوصاً استادان فرهیخته و کارکنان عزیز و دانشجویان گرامی دانشگاه تبریک و تهنیت عرض نموده و از خداوند متعال، برای همۀ شما، سلامتی سعادت و آسایش را مسألت می‌نمایم.

 

دکتر یعقوب محمدی‌فر

آدرس کوتاه :