رئیس مرکز نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت وزارت علوم منصوب شد

رئیس مرکز نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت وزارت علوم منصوب شد


تاریخ انتشار : Publish : نسخه قابل چاپ Print

دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، در حکمی دکترغلامعلی منتظر را به سمت رئیس مرکز نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت این وزارتخانه منصوب کرد.

 

در این حکم انتصاب آمده است:
باعنایت به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جناب‌عالی به موجب این حکم به سمت رئیس مرکز نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری منصوب می شوید.
انتظار می‌رود با توکل به خداوند سبحان، مأموریت و وظایف آن مرکز را بر پایه قوانین، اهداف، سیاست ها و برنامه‌های تقدیم شده به مجلس شورای اسلامی و با هماهنگی و همکاری بخش‌های مختلف ستاد وزارت و بهره مندی از توان هیات‌های نظارت استانی، مدیران و کارشناسان محترم آن مرکز به انجام رسانید. بایسته است با پیروی از آموزه های اسلامی، مبانی علمی و راهبردهای دولت تدبیر و امید، نقش شایسته در تحقق اهداف نظام علم و فناوری ایفا نمایید.
دکتر غلامعلی منتظر دانش آموخته دکتری مهندسی برق از دانشگاه تربیت مدرس و استاد تمام مهندسی فناوری اطلاعات (سیستم‌های هوشمند در یادگیری الکترونیکی) این دانشگاه است.
از وی تاکنون بیش از ۴۰۰ مقاله در نشریات علمی- پژوهشی داخلی و خارجی و کنفرانس‌های معتبر و نیز ۸ کتاب منتشر شده است.
از فعالیت‌های اجرایی دکتر منتظر می‌توان به مدیرکل دفتر آموزشی وزارت علوم، مدیرکل دفتر آموزش‌های عالی آزاد وزارت علوم، معاون پژوهشی مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور، قائم مقام پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران و معاون برنامه ریزی و نظارت بنیاد ملی نخبگان (معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری) اشاره کرد.
وی همچنین برگزیده نوزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی خوارزمی، پژوهشگر برگزیده آیسسکو و برنده جایزه کرسی یونسکو در یادگیری الکترونیکی می‌باشد.
وزیر علوم همچنین در نامه جداگانه‌ای از خدمات دکتر سعدان زکایی، رئیس سابق مرکز نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، در طول تصدی این مسئولیت قدردانی کرد.

 

 

آدرس کوتاه :