رییس دانشگاه بوعلی‌سینا به دکتر محمدعلی زلفی گل تبریک گفت

رییس دانشگاه بوعلی‌سینا به دکتر محمدعلی زلفی گل تبریک گفت


تاریخ انتشار : Publish : نسخه قابل چاپ Print

رییس دانشگاه بوعلی‌سینا در پیامی انتصاب شایسته دکتر محمدعلی زلفی‌گل به عنوان وزیر علوم تحقیقات و فنّاوری را به ایشان و جامعۀ دانشگاهی کشور تبریک گفت.

 

 

درپی کسب رای اعتماد جناب آقای دکتر محمدعلی زلفی‌گل به عنوان  وزیر علوم تحقیقات و فنّاوری از جانب نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی، رییس دانشگاه بوعلی‌سینا در پیامی این انتخاب شایسته را به ایشان و جامعۀ دانشگاهی کشور تبریک گفت.
متن کامل پیام به شرح زیر است:
باسمه تعالی
استاد فرهیخته و ارجمند، جناب آقای دکتر محمدعلی زلفی‌گل، وزیر محترم علوم تحقیقات و فنّاوری
با سلام و احترام
انتخابِ مدبّرانه و شایستۀ حضرت‌عالی را از سوی رئیس محترم جمهور به عنوان وزیر علوم، تحقیقات و فنّاوری، و مُهر تأیید نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی با رأی اعتمادِ قاطع بر این انتخابِ هوشمندانه؛ خدمت حضرت‌عالی و دانشگاهیان سراسر کشور تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.
بی‌شک، تجارب ارزشمند جناب‌عالی در حوزه‌های متعدد و متنوع اجرایی و راهبردی، نویدبخش فرداهایی روشن و پرفروغ برای دانشمندان و دانشجویان این مرز و بوم خواهد بود. برای دانشگاه بوعلی‌سینا، باعث بسی مباهات و افتخار است که در آستانۀ پنجاهمین سالگرد تأسیس دانشگاه، حضرت‌عالی به عنوان یکی از شاخص‌ترین و برجسته‌ترین دانشمندان جهان اسلام و دانشگاه بوعلی‌سینا، فروزنده و نگاهبان چراغِ علم و معرفت و دانش در کشور نخبه‌پرور و متمدن ایران شده‌اید. امید است حضورِ امیدبخش شما در این مسئولیت خطیر، منشأ تحولات شگرف و فزاینده در تمام بخش‌ها و زیرمجموعه‌های وزارت علوم گردد.
در پایان‌ ضمنِ قدردانی و سپاس از زحمات و تلاش‌های مشفقانۀ وزیر محترم سابق علوم،جناب آقای دکتر منصور غلامی، دوام توفیقات حضرت‌عالی را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، دولت مردمی برای ایران قوی و تحقق اهداف متعالی وزارت علوم با تأسّی از منویات مقام معظم رهبری (مدّ ظله العالی) از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.

 

دکتر یعقوب محمدی فر

آدرس کوتاه :