رییس دانشگاه بوعلی سینا ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار را تبریک گفت

رییس دانشگاه بوعلی سینا ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار را تبریک گفت


تاریخ انتشار : Publish : نسخه قابل چاپ Print

به نام خداوند جان و خرد

 

پنجم جمادی‌الاول سالروز میلاد باسعادت حضرت زینب کبری (س) است؛ روزی که به مناسبت ولادت این یگانه اسوۀ مهربانی و فداکاری و پاکی، روز پرستار نام‌گذاری شده است و بی‌شک، انتخاب این روز تاریخی برای بزرگ‌داشت و تکریم مقام پرستار در تقویم کشور عزیزمان، نشان‌دهندۀ جایگاه ارزشمند و مقام والای این حرفۀ مقدس و الهی است.

عزم و ارادۀ استوار این ایثارگرانِ عزیز، در روزگارِ بیماری سهمناک کرونا، تا به حدی ستودنی است که کلمات از توصیفِ بزرگیِ آن عاجز و ناتوانند. گذشتن از جان و سلامتی و آرامش، برای نجات جامعه و زندگی بخشیدن به انسان‌ها، بی‌تردید همّتی والا می‌طلبد که همۀ این فضایل در قلب واژۀ پُرستارۀ پرستار و مدافعان راستینِ سلامت تجلی یافته است.

اینجانب ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن ولادت با سعادت حضرت زینب کبری(س)، روز پاسداشتِ مقامِ پرستار را خدمت همۀ پرستاران و کادر درمان کشورمان تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم و  بر خود لازم می‌‌دانم از کوشش‌های بی‌شائبۀ این فرشتگان سفیدپوش که از زمان شیوع ویروس منحوس کرونا بدون هیچ چشم‌داشتی در بیمارستان‌ها و مراکز بهداشتی و درمانی حضوری فداکارانه دارند، تشکر و قدردانی نمایم؛ و از درگاه ایزد منّان، توفیق، بهروزی و سلامتی را برای همگان مسئلت می‌نمایم.

 

دکتر یعقوب محمدی‌فر

 

 

آدرس کوتاه :