مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان با رئیس دانشگاه بوعلی‌سینا دیدار و گفتگو کرد

مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان با رئیس دانشگاه بوعلی‌سینا دیدار و گفتگو کرد


تاریخ انتشار : Publish : نسخه قابل چاپ Print

در دیدار مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان با رئیس دانشگاه بوعلی‌سینا، افزایش تعاملات علمی و آموزشی و اولویت قرار گرفتن علوم انسانی مورد تاکید قرار گرفت.

 

 

دکتر محمد پورداوود مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان و جمعی از مدیران این اداره کل با دکتر یعقوب محمدی‌فر رئیس دانشگاه بوعلی‌سینا، اعضای هیات رئیسه و رئیس دانشکده علوم انسانی این دانشگاه دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار دکتر محمد پورداود مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان گفت: در زیست‌بوم جدید آموزشی، ارتباط با اولیا بسیار مورد توجه قرار گرفته است که یکی از اضلاع موثر در آموزش و پرورش است.

وی افزود: توزیع متوازن رشته‌ای، به خصوص در رشته علوم انسانی در مدارس خوب استان وجود دارد و زمینه پرورش دانش‌آموزان مستعد این حیطه ایجاد شده است.

پورداوود خاطرنشان کرد: ایجاد مجتمع‌های آموزشی ویژه با پیشنهاد کاربردی دانشگاه بوعلی‌سینا در دستور کار اجرایی آموزش و پرورش استان قرار خواهد گرفت.

در ادامه این نشست، دکتر حسن ساری خانی معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی، دکتر اکبر عروتی ‌موفق معاون فرهنگی و اجتماعی و دکتر محمدرضا یوسف‌زاده چوسری رئیس دانشکده علوم انسانی دانشگاه بوعلی‌سینا، پیرامون تعاملات علمی، تحصیلی و اجتماعی این دانشگاه با مجموعه آموزش و پرورش استان همدان، مباحثی را مطرح نمودند.

 

 

آدرس کوتاه :