مصوبات مهم آموزشی در "یکصد و چهل و پنجمین" جلسه شورای دانشگاه بوعلی سینا

مصوبات مهم آموزشی در "یکصد و چهل و پنجمین" جلسه شورای دانشگاه بوعلی سینا


تاریخ انتشار : Publish : نسخه قابل چاپ Print

جلسه شورای دانشگاه بوعلی‌سینا، به ریاست دکتر یعقوب محمدی‌فر و با حضور اعضای هیأت رئیسه دانشگاه، روسای دانشکده ها و دیگر اعضای این شورا در سالن اجتماعات شهید ایزدی برگزار شد.

 

 

در این جلسه موضوع "روش برگزاری امتحانات پایان ترم و کلاس‌های عملی" مطرح و حدود سه ساعت در این خصوص بحث و تبادل نظر شد و در نهایت با بررسی جوانب مقرر گردید، امتحانات پایان ترم دوره‌های کاردانی، کارشناسی ناپیوسته و کارشناسی پیوسته به صورت غیرحضوری برگزار شود.

بدین منظور اساتید از تاریخ ۳۱ خرداد تا ۱۲ تیر در دانشگاه حضور و نسبت به رفع اشکال (حضوری یا غیرحضوری) اقدام خواهند نمود.

لازم به ذکر است امکان تدارک اسکان و تغذیه برای دانشجویان وجود ندارد.

امتحانات پایان ترم ۹۸۲ در بازه زمانی ۱۴ تیر تا ۲۹ تیر و به صورت غیرحضوری برگزار خواهد شد.

روش‌های برگزاری غیرحضوری امتحانات، شیوه‌های آن و همچنین روش ارزشیابی دانشجویانی که به اینترنت یا تجهیزات مناسب دسترسی ندارند در دست بررسی است.

نمره نهایی دانشجویان براساس نظر استاد درس شامل نمره فعالیت کلاسی، پروژه، ارزشیابی مستمر و آزمون غیرحضوری پایان ترم خواهد بود. ثبت نمرات دروس بدون پروژه کارشناسی تا ۱۰ مرداد می‌باشد.

روش برگزاری امتحانات دروس دوره‌های تحصیلات تکمیلی به صورت غیرحضوری یا حضوری در اختیار استاد درس می‌باشد.

مهلت ثبت نمرات پروژه‌دار کارشناسی و دروس تحصیلات تکمیلی تا ۷ شهریور می‌باشد.

دروس عملی نیز به دو گروه تقسیم‌بندی شده است. دسته اول دروسی که امکان تدریس مجازی وجود دارد که این دروس می بایست تا تاریخ ۱۲ تیر تکمیل شده و تا ۱۰ مرداد نمرات آنها ثبت شوند. دسته دوم دروسی هستند که براساس نظر گروه و دانشکده مرتبط نیاز به حضور در آزمایشگاه دارند. برای این دسته زمان برگزاری کلاس عملی و ارزشیابی اعلام خواهد شد. لیست این دروس اطلاع رسانی خواهد شد.

 

 

آدرس کوتاه :