موزه تاریخ طبیعی دانشگاه بوعلی سینا بازگشایی شد

موزه تاریخ طبیعی دانشگاه بوعلی سینا بازگشایی شد


تاریخ انتشار : Publish : نسخه قابل چاپ Print

موزه تاریخ طبیعی دانشگاه بوعلی سینا پس از تعطیلی ناشی از شیوع ویروس کرونا،‌ برای پذیرایی از علاقه‌مندان مجدداً بازگشایی شد.

 

 

موزه تاریخ طبیعی که به علت همه‌گیری ویروس کرونا مدتی غیر فعال بود، به منظور رعایت پروتکل‌های بهداشتی پس از آماده سازی محوطه ها و فراهم آوردن شرایط برای بازدید کنندگان و تکمیل کادر مجرب ، از تاریخ ۱۴۰۰/۹/۲۳ برای بازدید علاقمندان و مردم عزیز مجدداً بازگشائی شد.

به منظور حفاظت پیشگیرانه در سلامت بازدیدکنندگان عزیز و همچنین صیانت از آثار موزه ای دستورالعمل ویژه بازدید از موزه تاریخ طبیعی تدوین و اجرایی شده که ضروری است تمام بازدیدکنندگان در هنگام مراجعه به موزه، این شیوه نامه را دقیقاً مطالعه و موارد آن را رعایت نمایند.

"فرشاد مسعودیان" رییس موزه تاریخ طبیعی با اعلام خبر بازگشایی مجدد این موزه، گفت: این بار با مسؤولیت اجتماعی بیشتری به بازدید از موزه ها برویم و در پاسداری از آثار تاریخی و فرهنگی و جلوگیری از گسترش هر گونه بیماری فراگیر همگام باشیم.

موزه تاریخ طبیعی دانشگاه همه روزه از ساعت ۹ الی۱۶/۳۰ پذیرای علاقه‌مندان خواهد بود. شیوه نامه بازدید نیز در سایت موزه تاریخ طبیعی دانشگاه بوعلی سینا  قابل رؤیت است.

 

 

 

آدرس کوتاه :