ولادت با سعادت حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها مبارک باد

ولادت با سعادت حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها مبارک باد


تاریخ انتشار : Publish : نسخه قابل چاپ Print

امام صادق «ع» فرمودند:پسران نعمت اند و دختران خوبی. خداوند از نعمت ها سوال می کند و به خوبی ها پاداش می دهد.

 

 

حضرت معصومه در سال ١٧٣ هجری قمری از مادری پاک و منزه متولد شد. مادری که در طهارت و نجابت شهره بود و دختری را به دنیا آورد که شبیه ایشان در طول تاریخ هرگز زاده نشد، چرا که حضرت معصومه نمونه ی بارز یک بانوی پاک و طاهره بودند. ایشان به عنوان سرور زنان عالم، تقیه، رشیده عابده، محدثه، حمیده، رضیه، مرضیه، صدیقه و طاهره معرفی شده اند و در مقام عصمت یعنی عالیترین مرتبه ی پاکی و معنوی قرار داشتند.

 

 

تبریک ولادت حضرت معصومه

خداوند به سبب طهارت و پاکی ایشان را شفاعت دهنده در آن دنیا قرار داده اند. ایشان از همان دوران کودکی بارها و بارها شاهد ظلم و ستم های وارده به خاندان پاکشان بودند و بعد از شهادت پدر بزرگوارشان امام موسی بن جعفر تحت سرپرستی برادر بزرگوارشان امام رضا قرارگرفتند و در سال ٢٠١ در حالیکه در اوج جوانی بودند و فقط ٢٨ سال سن داشتند به سوی معبود شتافتند و در شهر قم به خاک سپرده شدند. نمناک ضمن تبریک سالروز ولادت حضرت معصومه سلام الله و روز دختر گلچینی از زیباترین پیامک های تبریک این روز خجسته را گردآوری کرده است.

 

ولادت دختر هفتمین و خواهر هشتمین و عمه ی آخرین خورشید ولایت، جلوه کوثر و شفیعه محشر، حضرت معصومه اطهر (س) و روز دختر را تبریک می‌گوییم.

 

 

 

آدرس کوتاه :