کلیه فعالیت‌های آموزشی و اداری دانشگاه، تا اطلاع ثانوی، به صورت دورکاری ادامه دارد.

کلیه فعالیت‌های آموزشی و اداری دانشگاه، تا اطلاع ثانوی، به صورت دورکاری ادامه دارد.


تاریخ انتشار : Publish : نسخه قابل چاپ Print

با عنایت به مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا و در راستای اجرای بخشنامۀ شمارۀ (۳۷۴۸۹۹) مورخه (۱۳۹۹/۰۸/۲۷) ریاست محترم سازمان اداری و استخدامی کشور و نامه شماره (254) مورخه (1400/01/18) فرمانداری شهرستان همدان و نظر به ایجاد وضعیت قرمز شهر همدان به لحاظ بهداشتی و شیوع بیماری کرونا و مصوبه هیأت رییسه دانشگاه، کلیه فعالیت‌های آموزشی و اداری دانشگاه، تا اطلاع ثانوی، به صورت دورکاری ادامه دارد.

 

 

 

 با عنایت به مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا و در راستای اجرای بخشنامۀ شمارۀ (۳۷۴۸۹۹) مورخه (۱۳۹۹/۰۸/۲۷) ریاست محترم سازمان اداری و استخدامی کشور و نامه شماره (254) مورخه (1400/01/18) فرمانداری شهرستان همدان و نظر به ایجاد وضعیت قرمز شهر همدان به لحاظ بهداشتی و شیوع بیماری کرونا و مصوبه هیأت رییسه دانشگاه، انجام فعالیت­‌های آموزشی و اداری را از تاریخ (1400/01/21)  تا اطلاع ثانوی، به صورت دورکاری، به شرح  ذیل تعیین نمود:

 

- کلیه برنامه­ ها و فعالیت­ های آموزشی همچنان به صورت غیرحضوری (مجازی) با جدیت ادامه خواهد یافت.

- اساتید محترم، برگزاری کلاس­ ها و وظایف آموزشی و پژوهشی، شامل؛ راهنمایی دانشجویان، رفع اشکال، جلسات دفاعیه و سایر وظایف محوله را در بستر سامانه ­های مجازی انجام خواهند داد.

- برگزاری جلسات گروه های آموزشی، شامل؛ بررسی پذیرش دانشجویان غیرایرانی، بررسی پروپوزال دانشجویان تحصیلات تکمیلی، برنامه ­ریزی و برگزاری جلسات پیش دفاع و دفاعیه رساله دکتری و دفاعیه کارشناسی ارشد به صورت غیرحضوری، بدون وقفه تداوم خواهد یافت.

- حضور دانشجویان تحصیلات تکمیلی (ترجیحاً دکتری) در موارد استثناء برای تکمیل پژوهش ­های حساس و در حال اجرا که وقفه، باعث آسیب جدی به پژوهش می­ گردد با رعایت مقررات بهداشتی در محل انجام پژوهش امکان­پذیر است.

- تداوم اسکان دانشجویان موضوع بند قبل با تأیید مجدد استاد راهنما و معرفی دانشکده­ ها با رعایت موازین بهداشتی مجاز می باشد.

- اقدامات ضروری و پشتیبانی مطابق بند ۳/۳ بخشنامه صدرالذکر در بخش حفاظت فیزیکی، حفاظت از تأسیسات و سامانه ­های الکترونیکی به صورت شیفت­ بندی انجام خواهد شد.

- ضمن تأکید بر استمرار فعالیت ­ها از طریق دورکاری لازم است کارمندان محترم دانشگاه، کلیه وظایف محوله را در ساعات اداری، تحت نظارت مدیران با دور کاری انجام دهند، در هر حال برای انجام وظایف محوله در ساعات اداری در دسترس باشند.

- چنانچه در مواقع ضروری برای انجام یا فراهم کردن مقدمات برخی از امور یا برای انجام امور مربوط به شرکت همکاران در جلسات حضوری مراجع اداری و قضایی خارج از دانشگاه، نیاز به مراجعه حضوری باشد، همکاران با نظر مدیر مربوطه ضمن رعایت کامل پروتکل ­های بهداشتی ملزم به حضور در محل کار خواهند بود.


بدیهی است، هرگونه حضور کارمندان خارج از مجوزهای یادشده و بدون هماهنگی با حراست دانشگاه ممنوع است.


- کلیه همکاران می بایست روزانه به اتوماسیون اداری خود مراجعه نموده و نسبت به مکاتبات ارجاعی اقدام مقتضی را معمول نمایند.


- کلیه جلسات و رویدادهای دانشگاه که به صورت مجازی امکان برگزاری دارند، طبق روال معمول برگزار خواهد شد


- با توجه به شرایط قرمز شهر همدان، به همکاران گرامی توصیه می­ شود، از هرگونه رفت و آمد غیر­ضرور در شهر اجتناب نمایند.


همچنین مؤکداً از استادان گرامی درخواست می ­شود، حتی ­الإمکان فعالیت­ های آموزش مجازی را در منزل انجام دهند.


 در موارد اجتناب­ ناپذیر، چنانچه تداوم فعالیت ­های آموزشی استادان منوط به حضور در دفتر کار می­ باشد، هماهنگی با مدیریت دانشکده  و انجام فعالیت، حداکثر تا ساعت ۱۸ الزامی است.

 

 

آدرس کوتاه :