پیام رئیس دانشگاه بوعلی‌سینا به مناسبت حادثه تروریستی گلزار شهدای کرمان منتشر شد

05 01 2024 04:48
کد خبر : 3790166
تعداد بازدید : 351

دکتر حسین رضوان گفت: صهیونیست‌ها هیچ‌گاه نتوانستند این مهم را بفهمند که راه حاج‌قاسم، راه مقاومت است و هیچ‌وقت شعله پرفروغش کم‌سو نخواهد شد.

 

 

به گزارش بسنا، متن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

إِلَّا الَّذینَ آمَنوا وَ عَمِلُوا الصّالِحاتِ وَ ذَکَرُوا اللَّهَ کَثیرًا وَ انتَصَروا مِن بَعدِ ما ظُلِموا ۗ وَ سَیَعلَمُ الَّذینَ ظَلَموا أَیَّ مُنقَلَبٍ یَنقَلِبونَ ﴿شعراء - ۲۲۷﴾

مگر کسانی که ایمان آورده و کارهای شایسته انجام می‌دهند و خدا را بسیار یاد می کنند، و به هنگامی که مورد ستم واقع می‌شوند به دفاع از خویشتن (و مؤمنان) برمی‌خیزند؛ آنها که ستم کردند به زودی می‌دانند که بازگشتشان به کجاست!

صهیونیست‌ها و اربابانِ زبونشان یعنی آمریکا و به‌ظاهر ابرقدرت‌های اروپایی، در نقشه شومِ اخیر خود، با خیال باطلِ از بین بردن کامل حماس و مقاومت فلسطینی، بیش از هشتاد روزِ سخت است که در مقابل سربازانِ دلاور و مردم مقاوم فلسطین در غزه زمین‌گیر شده و به شدت سردرگم شده‌اند. آنان هیچ‌گاه هشدارهای جبهه مقاومت را جدی نگرفته و همچنان بر اشتباه استراتژیک خود در منطقه پافشاری می‌کنند. این اشتباه، نه‌تنها قدرت پوشالی آن‌ها را بیش از پیش تضعیف کرده، بلکه مردم اقصی نقاط جهان را با ماهیت متعفن این رژیم کودک‌کش آشنا خواهد کرد.

حالا پس از شکست مفتضحانه رژیم جعلی اسرائیل و آمریکای جنایت‌کار در عرصه‌های مختلف ظلم و استکبار در جهان، به ویژه فلسطین، سردمداران آنان در کمال سردرگمی و عصبانیت ناشی از کم‌عقلی، به خیالِ خامِ خود می‌توانند با کشتار زنان و کودکان زائر شهدا در کرمان، توسط ته‌مانده گندیده داعش، اسم و یاد شهدا به‌خصوص سردار سپهبد شهید حاج‌قاسم سلیمانی را محو کنند. آنان هیچ‌گاه نتوانستند این مهم را بفهمند که راه حاج‌قاسم، راه مقاومت است و هیچ‌وقت شعله پرفروغش کم‌سو نخواهد شد.

اینجانب به نمایندگی از آحاد دانشگاهیان در دانشگاه بوعلی‌سینا، ضمن عرض تسلیت به محضر مقام معظم رهبری (مدظله)، مردم شریف ایران و خانواده‌های داغدار شهدای این حادثه تروریستی، اقدام کوردلانه ایادی استکبار علیه مردم بی‌دفاع را به شدت محکوم کرده و اعلام می‌دارم که هریک از مردم ایران در مقابل صهیونیسم، یک قاسم سلیمانی است و این راهِ سرخ را ادامه خواهد داد.

دکتر حسین رضوان
رئیس دانشگاه بوعلی‌سینا

اخبار مرتبط

There are no results.