همراه با دیگر برگزیدگان؛

رئیس جمهور از دانش‌آموخته دوره دکتری و پسادکتری دانشگاه بوعلی‌سینا به عنوان رتبه دوم جشنواره جوان خوارزمی تجلیل کرد

27 02 2023 23:24
کد خبر : 3792500
تعداد بازدید : 1301

سیدابراهیم رئیسی از "دکتر صابر علیزاده ممقانی" به عنوان رتبه دوم نوآوری در گروه تخصصی فناوری نانو بیست و چهارمین جشنواره جوان خوارزمی تجلیل کرد.

 

 

به گزارش بسنا، سی و ششمین جشنواره بین‌المللی خوارزمی، اولین جشنواره نوآوری و فناوری خوارزمی و بیست و چهارمین جشنواره جوان خوارزمی با حضور دکتر سیدابراهیم رئیسی رئیس‌جمهوری، دکتر محمدعلی زلفی‌گل وزیر علوم و دکتر حسن زمانیان معاون وزیر علوم و رئیس سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران در سالن همایش های صدا و سیما با تقدیر از برترین‌ها به کار خود پایان داد.

رئیس جمهور در این مراسم از دکتر صابر علیزاده ممقانی دانش‌آموخته دوره دکتری و پسادکتری دانشگاه بوعلی‌سینا به عنوان رتبه دوم جشنواره جوان خوارزمی تجلیل کرد.

دکتر علیزاده ممقانی با طرح "طراحی و ساخت کاتالیزور‌های نانو حفره برای الکتروسنتز پیش‌ماده‌های شیمیایی" توانست رتبه دوم نوآوری در گروه تخصصی فناوری نانو بیست و چهارمین جشنواره جوان خوارزمی را کسب کند.

لازم به ذکر است، دکتر داود نعمت‌الهی عضو هیأت علمی و استادتمام شیمی تجزیه دانشگاه بوعلی‌سینا، در دوران تحصیل دکتری و پسادکتری استاد راهنمای دکتر علیزاده ممقانی بوده است.

اخبار مرتبط

هیچ نتیجه‌ای یافت نشد.