اطلاعیه ثبت نام بیمه تکمیلی سال ۱۴۰۰ دانشگاه

اطلاعیه ثبت نام بیمه تکمیلی سال ۱۴۰۰ دانشگاه


تاریخ انتشار : Publish : نسخه قابل چاپ Print

بیست وپنجم فروردین ماه پایان زمان ثبت نام بیمه تکمیلی سال ۱۴۰۰ دانشگاه

بدینوسیله به اطلاع همکاران محترم دانشگاهی می رساند جهت ثبت نام بیمه تکمیلی سال ۱۴۰۰ می توانند تا تاریخ (۱۴۰۰/۰۱/۲۵) به سامانه ثبت نام بیمه تکمیلی  مراجعه فرمایند. 

 

ثبت نام می بایست بصورت اینترنتی و از طریق سامانه و توسط همکاران صورت پذیرد لذا از مراجعه حضوری خودداری فرمایید.

در صورت وجود مشکل در هنگام ثبت نام می توانید قبل و بعد از تعطیلات نوروز در ساعات اداری با واحد بیمه دانشگاه تماس حاصل فرمایید

عدم مراجعه به سایت در بازه زمانی مذکور به منزله انصراف می باشد، لذا افرادی که قصد انصراف از قرارداد سال ۱۴۰۰ را دارند نیازی به ورود به سامانه و ثبت اطلاعات ندارند.

شرایط قرارداد:

شرکت طرف قرارداد: بیمه نوین - مبلغ قرارداد برای هرنفر در ماه بدون کمک هزینه رفاهی : سطح۱: ۵۱۲.۳۰۰ ریال سطح۲: ۱.۲۱۴.۲۶۰ ریال

تاریخ شروع قرارداد:۱۴۰۰/۰۲/۰۱          تاریخ پایان قرارداد:۱۴۰۱/۰۱/۳۱

برای پرسنل و همسر و فرزندان ایشان ماهیانه مبلغ ۵۰ درصد حق بیمه سطح یک و ۳۵ درصد حق بیمه سطح دو برای هر نفر به عنوان کمک هزینه رفاهی از طرف دانشگاه پرداخت می گردد. (کمک هزینه رفاهی همکاران خانم شامل همسر نمی شود) در نتیجه حق بیمه با محاسبه کمک هزینه رفاهی: سطح۱ برابر ۲۵۶.۱۵۰ ریال   و سطح۲ برابر ۷۸۹.۲۶۹ ریال

پس از ارسال لیست اسامی به شرکت بیمه نوین به هیچ وجه امکان ثبت نام (حتی به دلیل از قلم افتادگی در لیست) وجود نخواهد داشت.

ضمنا ویرایش و تغییر سطح بعد از اتمام فرصت ثبت نام امکان پذیر نمی باشد لذا خواهشمند است در هنگام وارد نمودن اطلاعات نهایت دقت را مبذول فرمایید.

همچنین به اطلاع همکاران محترم ایثارگر(جانبازان و فرزندان شهدا) می رساند قرارداد بیمه تکمیلی ایثارگران کما فی السابق بصورت رایگان با بنیاد شهید می باشد، لذا در صورت ثبت نام در این قرارداد امکان حذف از لیست وجود نخواهد داشت و هزینه بیمه تکمیلی از حقوق ایشان بصورت ماهیانه کسر خواهد شد.

شماره تماس مستقیم واحد بیمه :۳۸۳۸۰۶۳۴  و یا داخلی: ۴۲۹ - آقایان ربیعی و میرشاه ولد

 

مشاهده جدول تعهدات درمانی قرارداد

 

 

 

آدرس کوتاه :