اطلاعیه ثبت نام بیمه تکمیلی سال 1399 دانشگاه

اطلاعیه ثبت نام بیمه تکمیلی سال 1399 دانشگاه


تاریخ انتشار : Publish : نسخه قابل چاپ Print

 

با سلام و احترام

بدینوسیله به اطلاع همکاران محترم دانشگاهی می رساند جهت ثبت نام بیمه تکمیلی سال ۱۳۹۹  از تاریخ (۲۷/۱۲/۱۳۹۸) لغایت (۲۵/۰۱/۱۳۹۹) به لینک سامانه ثبت نام بیمه تکمیلی واقع در بخش درگاه خدمات رسانی سایت دانشگاه و در قسمت سایر مراجعه فرمایید.

آدرس مستقیم سامانه ثبت نام:(https://bimetakmili.basu.ac.ir)

فایل جدول تعهدات و راهنمای ثبت نام به پیوست می باشد

-در صورت هر گونه مشکل می توانید بعد از تعطیلات نوروز با مسئول بیمه تماس بگیرید

لازم به ذکر است ثبت نام از طریق سامانه و غیر حضوری انجام می پذیرد، لذا خواهشمند است به جهت حفظ سلامت خود و کنترل شیوع ویروس کرونا از مراجعه حضوری خودداری فرمایید

عدم مراجعه به سایت در بازه زمانی مذکور به منزله انصراف می باشد، لذا افرادی که قصد انصراف از قرارداد سال ۱۳۹۹ را دارند نیازی به ثبت اطلاعات ندارند.

پس از ارسال لیست اسامی به شرکت بیمه نوین به هیچ وجه امکان ثبت نام (حتی به دلیل از قلم افتادگی در لیست) وجود نخواهد داشت.

توجه: ویرایش و تغییر سطح بعد از اتمام فرصت ثبت نام امکان پذیر نمی باشد لذا خواهشمند است در هنگام وارد نمودن اطلاعات نهایت دقت را مبذول فرمایید.

همچنین به اطلاع همکاران محترم ایثارگر(جانبازان و فرزندان شهدا) می رساند قرارداد بیمه تکمیلی ایثارگران کما فی السابق بصورت رایگان با بنیاد شهید می باشد، لذا در صورت ثبت نام در این قرارداد امکان حذف از لیست وجود نخواهد داشت و هزینه بیمه تکمیلی از حقوق ایشان بصورت ماهیانه کسر خواهد شد.(درخصوص افراد تحت تکفل فرزندان شهدا اطلاعیه بنیاد با موضوع امکان ایجاد پوشش برای افراد مذکور با  پرداخت حق بیمه به میزان دو میلیون و چهار هزار تومان برای هر نفر در سال در قسمت اخبار صفحه بیمه تکمیلی می باشد- آدرس اطلاعیه)

شماره تماس مستقیم :۳۸۳۸۰۶۳۴     و یا داخلی:۴۲۹ - آقای ربیعی 

 

دانلود فایل جدول تعهدات

دانلود راهنمای ثبت نام 

آدرس کوتاه :