به‌روزرسانی وب سایت دانشگاه

به‌روزرسانی وب سایت دانشگاه


تاریخ انتشار : Publish : نسخه قابل چاپ Print

وب سایت و پرتال جدید دانشگاه با رویکرد بهره گیری از فناوری جدید و عملکرد مناسب تر راه اندازی گردیده است. پرتال قبلی دانشگاه علاوه بر مشکلات فنی و ساختاری مانند ازجمله مشکل نمایش در گوشی های تلفن همراه، عدم وجود نسخه انگلیسی، بروزرسانی زمانبر و استفاده زیاد از منابع و عدم تفکیک پرتال و وب سایت، پاسخگوی نیازهای دانشگاه نبوده است.

وب سایت جدید با استفاده از یکی از قدرتمند ترین سامانه های مدیریت محتوا طراحی و پیاده سازی شده است. علاوه بر حل مشکلات ذکر شده، دروب سایت جدید پروفایل اساتید به صورت خودکار تولید می گردد. سازماندهی مطالب در وب سایت جدید اصولی و مطابق با استانداردها است که با راه اندازی پیشخوان(پروژه در دست اقدام) کامل خواهد گردید.

طی این مدت وب سایت فعلی و جدید به موازات هم فعال خواهند بود اما به روز رسانی ها فقط در وب سایت جدید اعمال خواهد شد. لازم به ذکر است که سامانه های علمی، اداری و خدماتی دانشگاه مانند گلستان، تغذیه و اتوماسیون اداری بدون تغییر به فعالیت خود ادامه می دهند.

به صورت طبیعی طی فرایند جابجایی و به روزرسانی ممکن است اختلالاتی در دسترسی به اطلاعات و محتوای سایت ها و زیربخش ها ایجاد گردد. همچنین ممکن است اطلاعات درج شده در سایت جدید شامل خطاها و نواقصی باشند. لذا خواهشمند است این گونه مواردرا به مدیریت فناوری اطلاعات منعکس نمایید.
وب سایت قبلی دانشگاه: old.basu.ac.ir

وب سایت مرکز فناوری اطلاعات دانشگاه: ict.basu.ac.ir
ایمیل پشتیبانی: support@basu.ac.ir

آدرس کوتاه :