شورای دانشگاه بوعلی سینا برگزار شد

شورای دانشگاه بوعلی سینا برگزار شد


تاریخ انتشار : Publish : نسخه قابل چاپ Print

شورای دانشگاه بوعلی‌سینا به ریاست دکتر یعقوب محمدی‌فر و با حضور اعضای هیأت رئیسه و رؤسای دانشکده‌های این دانشگاه، در سالن اجتماعات شهید ایزدی و با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد.

دکتر یعقوب محمدی‌فر رئیس دانشگاه بوعلی‌سینا در این جلسه با اشاره به تداوم شرایط کرونایی و اقتضائات آن، ضمن تشکر از تلاش‌های صورت گرفته برای ارائه دروس در بستر آموزش مجازی، اظهار کرد: ترم جاری باید با برنامه‌ریزی منسجم‌تر و با کیفیت قابل قبولی به پایان برسد.

وی همچنین با تاکید بر ضرورت ارائه سناریوهای برگزاری امتحانات و اطلاع‌رسانی آن، خاطرنشان کرد: استمرار فعالیت‌های آموزشی با راهبری و هماهنگی معاونت آموزشی و نیز برنامه‌ریزی متناسب همراه با پیش‌بینی‌های لازم برای ترم آتی باید در دستور کار باشد.

رئیس دانشگاه بوعلی‌سینا، با اشاره به ضرورت مطالعه ابعاد مختلف تاثیرات کرونا، تصریح کرد: برنامه‌ریزی منسجم برای برگزاری امتحانات جامع و امتحانات پایان‌ترم از اولویت‌های پیش روی دانشگاه است.

در ادامه این نشست دکتر حسن ساریخانی معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه ضمن ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده در ترم جاری، سناریوهای پیش رو برای آموزش دروس عملی، آزمایشگاهی و تربیت بدنی در قالب آموزش حضوری و نیز استمرار آموزش مجازی و کلاس‌های رفع اشکال حضوری و همچنین جوانب مختلف حضور دانشجویان را تشریح کرد.

در پایان اعضای شورای دانشگاه پیشنهادات و نظرات خود را پیرامون مطالب مطرح شده عنوان کردند.

 

 

 

 

آدرس کوتاه :