وب سایت دانشگاه در دست به‌روزرسانی است

به‌روزرسانی وب سایت دانشگاه

21 01 2019 23:12
کد خبر : 3808266
تعداد بازدید : 0

The new website and portal of the university have been set up with the approach of using new technology and better function. In addition to having technical problems and drawbacks in its framework, the university's previous portal did not meet the needs of the university, including the problem of mobile phone displays, the absence of an English version, time-consuming update, high usage of resources, and lack of separation between portal and website.

وب سایت و پرتال جدید دانشگاه با رویکرد بهره گیری از فناوری جدید و عملکرد مناسب تر راه اندازی گردیده است. پرتال قبلی دانشگاه علاوه بر مشکلات فنی و ساختاری مانند ازجمله مشکل نمایش در گوشی های تلفن همراه، عدم وجود نسخه انگلیسی، بروزرسانی زمانبر و استفاده زیاد از منابع و عدم تفکیک پرتال و وب سایت، پاسخگوی نیازهای دانشگاه نبوده است.

وب سایت جدید با استفاده از یکی از قدرتمند ترین سامانه های مدیریت محتوا طراحی و پیاده سازی شده است. علاوه بر حل مشکلات ذکر شده، دروب سایت جدید پروفایل اساتید به صورت خودکار تولید می گردد. سازماندهی مطالب در وب سایت جدید اصولی و مطابق با استانداردها است که با راه اندازی پیشخوان(پروژه در دست اقدام) کامل خواهد گردید.

طی این مدت وب سایت فعلی و جدید به موازات هم فعال خواهند بود اما به روز رسانی ها فقط در وب سایت جدید اعمال خواهد شد. لازم به ذکر است که سامانه های علمی، اداری و خدماتی دانشگاه مانند گلستان، تغذیه و اتوماسیون اداری بدون تغییر به فعالیت خود ادامه می دهند.

به صورت طبیعی طی فرایند جابجایی و به روزرسانی ممکن است اختلالاتی در دسترسی به اطلاعات و محتوای سایت ها و زیربخش ها ایجاد گردد. همچنین ممکن است اطلاعات درج شده در سایت جدید شامل خطاها و نواقصی باشند. لذا خواهشمند است این گونه مواردرا به مدیریت فناوری اطلاعات منعکس نمایید.
وب سایت قبلی دانشگاه: old.basu.ac.ir

وب سایت مرکز فناوری اطلاعات دانشگاه: ict.basu.ac.ir
ایمیل پشتیبانی: support@basu.ac.ir

اخبار مرتبط

هیچ نتیجه‌ای یافت نشد.